Göteborg

031-45 88 40

Hildedalsgatan 26D, 417 05 Göteborg

Varberg

0704-67 21 98

Lindbergsvägen 2, 432 32 Varberg

Entreprenad

Magnus Rönnbom

VD

070-811 84 63

magnus@sabb.se

Ida-Sofie Brag

Ekonomi

Ekonomi@sabb.se

David Ell

Kalkyl / Inköpschef

070-467 21 98

david@sabb.se

Daniel Paulsson

Produktionschef

070-641 44 38

daniel@sabb.se

Morgan Hansson

Arbetsledare

070-748 26 97

morgan@sabb.se

Jonas Yhr

Arbetsledare

070-493 57 93

jonas.yhr@sabb

Johan Bergagård

Arbetsledare

073-093 75 99

johan@sabb.se

Daniel Dahlgren

Arbetsledare

073-755 40 56

daniel.dahlgren@sabb.se

Service frågor?

Då är det oss ni ska kontakta

Robin Levander

Kalkyl / Inköp

072-552 12 01

robin@sabb.se

Hans Janeberg

Arbetsledare Service

073-663 16 77

hans@sabb.se

Skicka ett meddelande

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig per e-post eller telefon inom kort